Stevne/konferanse Dato Sted Parti
Asker open 6-8/1 Risenga A+B+C
Øvre Eiker rekruttstevne 8/1 Hokksund Rekrutter + C
LÅMØ kvalik 22/1 Hokksund LÅMØ aktuelle
Skagerak Swim 27-29/1 Kristiansand A+B
BK-rekruttene 28/1 Idrettshallen Kongsberg C + Rekrutter
LÅMØ sør 10-12/2 Sandefjord A+B+C
Overnattingstur 17-18/2-17 Hyttetur A og B-gruppa
Eknessvøm 19/2 Krokstadelva A+B+C
Vinterferieleir 24/2-2/3-17 Drammen A og B-gruppa
Øvre Eiker Cup Hokksund / Alle 11-12/3 Hokksund A+B+C
NM kortbane 16-19/3 AdO Arena Kvalifiserte
NM masters 24-26/3-17 Kongstenhallen  
Kompetansehelga 31/3 - 02/4 Gardemoen Styret,trener,svømmeskole
Modum Svøm  1/4 Furumoen A+B+C
Påskeferie/påsketrening 7-18/4-17 Drammen A og B-gruppa
Eknesrekruttene 2/4 Krokstadelva C + Rekrutter
ÅM 2017 21-23/4 Levanger Kvalifiserte
Marienlyst open /kvalifiserte 28-30/4 Drammen A+B+C
OI Open 21-22/5-17 Tøyenbadet Alle
Øvre Eiker rekruttstevne 28/5 Hokksund Rekrutter + C
Aquarama Open Kristiansand /Alle 2-6/6 Kristiansand A+B+C
Mjøs svøm Hamar /NM kravtagere 9-11/6 Hamar Kvalifiserte
Rekruttstevne Drammenshallen 10/6 Drammen Rekrutt + C 
Klubbstevne og sommeravslutning  15/6 Drammen A+B+C
Sommerstevne eller Lambada   Skjetten eller Lambertseter B og C-gruppa
NM leir 20/6-4/7-17 Bulgaria A og B-gruppa
Treningsleir Drammen 5-7/7 Drammen B og C-gruppa
NM langbane /Kvalifiserte 8-11/7 Pirbadet Kvalifiserte
Oppstarts leir 7 - 13/8   Alle
Oppstart ordinær trening 14.08.2016 Drammen Alle
Trener/lederkonferansen 8-10/9 Lillestrøm Styret,trener,svømmeskole
Modumrekruttene 16/9 Furumoen C + Rekrutter
Grenland Tyr Cup 16-17/9 Kjølnes A+B+C
Åpningsstevnet Hokksund 24/9 Hokksund A+B+C
Øvre Eiker rekruttstevne 15/10 Hokksund Rekrutter + C
OI Open 13-15/10 NIH Etter avtale
Bergmannsvøm 14/10 Idrettshallen Kongsberg A+B+C
ØESK rekrutt 15/10 Hokksund Rekrutter + C
Speed Open 3-5/11 Nordtvet bad Alle
Nordsjøstevne 17 3-5/11 Aquarama Kvalifiserte
Lier rekrutten 5/11 Lier Rekrutter +C
NM jr/UM kortbane 17 16-19/11 Aquarama Kvalifiserte
Hallingsvøm 26/11 Gol A+B+C
Bærum Open 1-3/12 Nadderudhallen Alle
Juleavslutning 8/12 NSB  A+B+C
Julesvøm
10/12
Drammensbadet Alle
Julegrøt 22/12   A+B+C
Juletrening 16/12 - 31/12 Drammensbadet A+B

TERMINLISTE DSK Høsten 2013        
Aktivitet Sted Arrangør Fra dato Til dato   Deltakere
Åpningsstevnet Hokksund ØESK 15.09.13     Alle
Høstferieleir Drammensbadet DSK 27.09.13 06.10.13    A/Elite/B
OI Open NIH, Oslo Alle 11.10.13 13.10.13    Alle
Olavslekene Sarpsborg Sarpsborg idrettslag 12.10.13 13.10.13   B
Lambertseter Open Lambertseter Oslo 18.10.13 20.10.13    Kval krav
Bergmann svøm Kongsberg Bergkameratene 26.10.13     B
jrNM/UM Asker Asker svømmeklubb 14.11.13 17.11.13    Kval krav
Nordsjøstevnet Stavanger   29.11.13 01.12.13   Kval krav
Bærum Open Bærum Bærum svømmeklubb 29.11.13 01.12.13   
Julesvømming Drammensbadet DSK desember  

  Alle

(pliktig oppmøte)

           
Det organiseres foreldrekjøring for de nære overnattingsstevnene.      
           
Vi tar forbehold om evt endringer underveis, korrigert terminliste blir i så fall lagt ut.  

 

Påmelding til approbierte stevner gjøres av oppmann - Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.

Vi ber dere følge med på http://www.medley.no/. Her finner dere informasjon om de aktuelle
stevnene.  Påmeldingsfrist til oppmann er senest 2 dager før offisiell påmelding.

Det er lurt å ha som vane å sjekke på medley.no et par dager før stevnet om det har kommet opp
endringer i stevnegjennomføringen eller andre praktiske opplysninger som arrangør legger ut.

For B-partiet vil det i tillegg bli sendt ut egen mail og påmeldingen koordineres av trener og
foreldrekontakt

Vi gjøre oppmerksom på at dere vil bli fakturert 4 ganger per år for startkontingenter og eventuelle reise og overnattingskostnader.

 

STEVNE DATO STED PARTI SPESIELT
Nyttårsstevnet 05.01.14 Hokksund Alle  
Asker Open 10-12.01 Asker Alle  
Skagerrak swim 24-26.01.14 Kristiansand Elite/A/AMI  
LÅMØ 7-9.02.14 Sandefjord A/B/Elite Kvalifiserte
Eknes 16.02.14 Nedre Eiker Alle  
Vinterferieleir 21.02-02.03.14 Ikke bestemt B.gr og oppover  
Poseidon Cup 15-16.03.14 Porsgrunn B-gruppa  
ØESK Cup 15-16.03.14 Hokksund Elite/A/AMI  
Vestfold svøm 22-23.03.14 Sandefjord Alle  
NM kortbane 03-06.04.14 Stavanger    Kvalifiserte
Modum svøm 12.04.14 Furumo Alle  
Påskeferie 12-21.04.14      
Årsklassemesterskapet 25-27.04.14 Stavanger    Kvalifiserte
Marienlyst Open 03-04.05.14 Drammen Alle  
Aquarama Open 6-8.06.14 Kristiansand Alle  
Mjøs svøm 13-15.06.14 Hamar    NM kravtagere
NM leir Torremolinos 29.06-10.07.14 Spania Elite/A/AMI  
NM langbane 17-20.07.14 Drammen    Kvalifiserte
         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TERMINLISTE DSK HØSTEN 2012
Aktivitet Sted Arrangør Fra dato Til dato   Deltakere
Raskest over Dr.elva RODE Drammen DSK 26.aug 26.aug   A
Trener/leder-konferansen Gardermoen NSF 31.aug 02.sep   Trenere, ledere
FORELDREMØTE Idrettsbygget DVGS 12.sep 12.sep   1 foresatt pr svømmer
Modumrekrutten Furumobadet Modum 15.sep 15.sep   Rek/B
Åpningsstevnet Hokksund ØESK 16.sep 16.sep   A, B
Høstferietrening Drammensbadet DSK 29.sep 07.okt   A,B
OI Open Norges Idr.høyskole Oslo IL 13.okt 14.okt   A
Olavslekene Sarpsborghallen Sarpsborg IL 13.okt 14.okt   B, ev A(ikke NM)
BergmannSvøm Kongsberg Bergkameratene 20.okt 20.okt   A,B
Rekruttstevne Hokksund ØESK 21.okt 21.okt   Rek/B
Lambertseter Open Lambertseter bad Lambertseter SK 26.okt 28.okt   Kvalifiserte
Lierrekrutten Lier svømmehall Lier SK 04.nov 04.nov   Rek/B
KLUBBSTEVNE Drammensbadet DSK 07.nov 07.nov   ALLE: A,B og Rek
NM/UM kortbane 2012 Stavanger sv.hall Madla SK 08.nov 11.nov   Kvalifiserte
Bærum Open Nadderudhallen Bærumsv 17.nov 18.nov   A,B (ikke Nordsjø/NM)
EM kortbane 2012 Chartres FR LEN 22.nov 25.nov   Landslag
Adventsvøm Sandefjord sv.hall Sandefjord/Larvik SK 24.nov 24.nov   A,B(ikke Nordsjø/NM)
Nordsjøstevnet Stavanger sv.hall Rogaland sv.krets 30.nov 02.des   Kvalifiserte
Julesvømming m/lys Drammensbadet DSK 09.des 09.des   Absolutt alle
VM kortbane 2012 Istanbul, Tyrkia FINA 12.des 16.des   Landslag
Nordisk JR/presenior mest. Vaasa, Finland Finske sv.forb. 14.des 16.des   Landslag
Det organiseres foreldrekjøring for de nære overnattingsstevnene.
Olavslekene: Overnatting på vandrerhjem
Nordsjø, NM,Nordisk : Hotell
Vi tar forbehold om evt endringer underveis, korrigert terminliste blir i så fall lagt ut.

Grasrotandelen

Ullmax

© 2017 Drammen Svømmeklubb All Rights Reserved. Designed By Ltheme.com

Vi har 177 gjester og ingen medlemmer på besøk.

Free Joomla! template by L.THEME